Saturday 20th April

Tetleys Challenge Cup

  •  
    14:30
    Tetleys Challenge Cup - Fourth Round
    Hull K R
    • Tries:
      Hall(15,40), Paea(23), Eden(62), Salter(80)

    • Conversions:
      Dobson(15,23,62)

    26 - 18
    St Helens
    • Tries:
      Gardner(32), Wellens(44), Percival(53)

    • Conversions:
      Makinson(32,44,53)

  •  
    15:00
    Tetleys Challenge Cup - Fourth Round
    London
    • Tries:
      Dixon(52,77), O'Callaghan(56), Dorn(64,69)

    • Conversions:
      Witt(64), Gower(69)

    24 - 12
    Featherstone
    • Tries:
      Hardman(25,59), Kain(73)

  •  
    15:00
    Tetleys Challenge Cup - Fourth Round
    Sheffield
    • Tries:
      Laulu-Togagae(46), Walker(56), Garside(62), Stringer(68), Taulapapa(75)

    • Conversions:
      Brambani(47,56,62,68,75)

    30 - 16
    Dewsbury
    • Tries:
      Tebb(5), Morton(10,14)

    • Conversions:
      Goulding(5,10)

  •  
    18:00
    Tetleys Challenge Cup - Fourth Round
    Hemel Stags
    • Tries:
      Small(27)

    • Conversions:
      Bishay(27)

    6 - 66
    Wakefield
    • Tries:
      Molloy(10,70), Wildie(13), Poore(18), Mariano(32), Smith(46,75), Kay(58,80), Trout(73), Shulver(77)

    • Conversions:
      Smith(10,13,18,32,46,58,70,73,75), Wood(77), Wildie(80)

National Conference Premier Division

  •  
    14:30
    National Conference Premier Division
    Egremont
    36 - 18
    T Heath
  •  
    14:30
    National Conference Premier Division
    Dockers
    48 - 12
    York Acorn
  •  
    14:30
    National Conference Premier Division
    L Miners
    36 - 34
    Skirlaugh
  •  
    14:30
    National Conference Premier Division
    Siddal
    64 - 20
    Bridge
  •  
    14:30
    National Conference Premier Division
    Hornets
    34 - 15
    East Hull
  •  
    14:30
    National Conference Premier Division
    West Hull
    30 - 36
    Lock Lane
  •  
    14:30
    National Conference Premier Division
    St Pats
    30 - 22
    Myton

National Conference Division One

  •  
    14:30
    National Conference Division One
    East Leeds
    62 - 6
    Dewsbury Celtic
  •  
    14:30
    National Conference Division One
    Eccles
    14 - 22
    Waterhead
  •  
    14:30
    National Conference Division One
    Hunslet Warriors
    10 - 28
    Oulton
  •  
    14:30
    National Conference Division One
    Milford Marlins
    24 - 30
    Wigan St Judes
  •  
    14:30
    National Conference Division One
    Millom
    22 - 36
    R Mayfield
  •  
    14:30
    National Conference Division One
    Saddleworth
    14 - 31
    Dudley Hill

National Conference Division Two

  •  
    14:30
    National Conference Division Two
    Eastmoor Dragons
    12 - 32
    Elland
  •  
    14:30
    National Conference Division Two
    Leigh East
    44 - 22
    Stanningley
  •  
    14:30
    National Conference Division Two
    Oldham St Annes
    22 - 24
    Normanton
  •  
    14:30
    National Conference Division Two
    Shaw Cross
    24 - 17
    Ovenden
  •  
    14:30
    National Conference Division Two
    Widnes West Bank
    28 - 22
    Askam