Today's racecards

21:00 Maiden Claiming Full card

  • $8,999 added, 3yo
  • 5f 110y
21:00 Turf Paradise Racecards Monday 1st April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) Two Girls Adancing (USA) Robertino Diodoro 3 8-9 Nate Smith
2(2) Twenty Twelve (USA) Jonathan Nance 3 8-9 Anne Rosen Von
3(3) 89-7467 Elle Woods (USA) Sandi Gann 3 8-9 Jorge Bourdieu
4(4) 7- My Melody My Song (USA) Phil Hartman 3 8-9 b1 Carl Williams
5(5) Sassy Diablo (USA) Juan Gutierrez 3 8-9 Jose Jr Rivera
6(6) Windago (USA) Gary Barrow 3 8-9 Adolfo Morales

21:30 Maiden Claiming Full card

  • $5,700 added, 3yo+
  • 1m
21:30 Turf Paradise Racecards Monday 1st April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) 733423 Geri's Car (USA) Don Schnell 5 8-11 Jorge Bourdieu
2(2) 4-58654 Juan's Babi (USA) Juan Gutierrez 4 8-11 Geovanni Franco
3(3) 3-52635 Glorioso (USA) Frederick Spinazzola 4 8-11 b1 Wilson Dieguez
4(4) 7787-55 Molly Mae (USA) Nate Owen 5 8-11 Juan Rivera
5(5) 777-448 Silk Sable (USA) Priscilla Leon 4 8-11 David Lopez
6(6) 380-742 Truly A Mist (USA) Shawn Davis 7 8-11 Adolfo Morales
7(7) 57-5746 Fortyfivejewels (USA) Peggie Hanford 7 8-11 Jose Jr Rivera

21:59 Claiming Full card

  • $5,700 added, 3yo+
  • 5f 110y
21:59 Turf Paradise Racecards Monday 1st April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) 879384- Regal Journey (USA) Course Winner William Mehok 5 8-7 Anne Rosen Von
2(2) 5-67775 Wanted Poster (USA) Course WinnerCourse and Distance Winner Joe Toye 6 8-7 Wilson Dieguez
3(3) 3-61423 Hot Rod Bill (USA) Distance Winner L Brasher 5 8-7 Carl Williams
4(4) Take No Prisoners (USA) Beaten Favourite Mike Chambers 4 8-7 David Lopez
5(5) 62-1172 Fenway (USA) Course and Distance Winner Dennis Sowers 4 8-9 Dennis Collins
6(6) 84215-7 Be The Worm (USA) Course WinnerCourse and Distance Winner Leroy Siler 6 8-7 Michael Iammarino
7(7) 32-1323 Wed Too Quick (USA) Distance WinnerCourse and Distance Winner Larry Wilson 4 8-7 Nate Smith

22:28 Claiming Full card

  • $5,500 added, 3yo+
  • 1m
22:28 Turf Paradise Racecards Monday 1st April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) 7968-64 Iron Justice (USA) Distance Winner Floyd Chapman 5 8-11 Jorge Bourdieu
2(2) 557-332 Ironmann (USA) Distance Winner Jim Crotts 6 8-11 Adolfo Morales
3(3) 43-7537 Before the Prom (USA) Course WinnerDistance Winner Kenneth McReynolds 7 8-11 David Lopez
4(4) 46-8587 Matamor (USA) Beaten FavouriteCourse WinnerCourse and Distance Winner Dick Hall 6 8-11 Juan Rivera
5(5) 498-935 Pelican Hill (USA) Ramon Gonzalez 5 8-6 Marcus Swiontek (5)
6(6) 34-7428 Buck's Dance (USA) Course Winner Peggie Hanford 7 8-11 Jose Jr Rivera
7(7) 90-8433 Diamond Touch (USA) Distance Winner Bobby Pate 5 8-11 Nate Smith

22:56 Claiming Full card

  • $7,200 added, 3yo
  • 1m
22:56 Turf Paradise Racecards Monday 1st April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) 439-412 Moses On The Mesa (USA) Course Winner Mike Chambers 3 8-5 Anne Rosen Von
2(2) 7857-16 Bubba Rooster (USA) Course Winner Kevin Eikleberry 3 8-5 Jorge Bourdieu
3(3) 36-2629 Kaitlans Song (USA) Jeffrey Metz 3 8-5 David Lopez
4(4) 1-655 Mr. Pleasantree (USA) Course Winner Kenneth Person 3 8-5 b1 Vicky Baze
5(5) 619-636 Imsexyandiknowit (USA) Course Winner Kevin Eikleberry 3 8-5 Geovanni Franco
6(6) 814-886 Pick Six Joe (USA) Distance Winner Drew Fulmer 3 8-5 Nate Smith
7(7) 733-616 Crazy Lorenzo (USA) Course Winner Wade Rarick 3 8-5 Jake Barton

23:24 Claiming Full card

  • $5,700 added, 3yo+
  • 1m
23:24 Turf Paradise Racecards Monday 1st April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) Striking Offer (USA) Course and Distance Winner Molly Pearson 4 8-7 Kelly Bridges
2(2) 4533-15 Hava Cigar (USA) Beaten FavouriteCourse Winner Mike Chambers 4 8-7 Anne Rosen Von
3(3) 9-78782 Distant Rainbow (USA) Distance Winner William Mehok 5 8-2 Marcus Swiontek (5)
4(4) 318-554 Wingman Willy (USA) David Bennett 3 7-13 Dennis Collins
5(5) 5-22517 Buzz Me In (USA) Course Winner Manuel Ortiz 4 8-7 Jorge Bourdieu
6(6) 8-77437 Mustang Casino (USA) Robert King 4 8-7 Carl Williams
7(7) Lucky Twist (USA) Course and Distance Winner Sharlot Martinez 4 8-7 Nate Smith
8(8) 153466 San Giuseppe (USA) Course Winner Raymond Odom 5 8-7 David Lopez

23:52 Claiming Full card

  • $5,500 added, 3yo+
  • 6f
23:52 Turf Paradise Racecards Monday 1st April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) 5-29437 Sedona Slick (USA) Distance WinnerCourse and Distance Winner Kaylyn Kato 9 8-11 Akifumi Kato
3(3) 770-313 Wobbly Fellow (USA) Course WinnerDistance WinnerCourse and Distance Winner Ixtla Marino 8 8-11 Vicky Baze
4(4) 39-2262 Thirteengoldhearts (USA) Distance Winner Robert Hazel 7 8-11 Nate Smith
5(5) 858-335 Mettler Station (USA) Beaten FavouriteDistance Winner Troy Smith 5 8-11 Juan Rivera
6(6) 72-3548 Aspen Mist (USA) Distance Winner Larry Wilson 8 8-11 David Lopez
7(7) 841836/ Skyspy (USA) Beaten FavouriteDistance Winner Mike Chambers 8 8-11 Anne Rosen Von
8(8) Wild Wings (USA) Distance Winner Scott Freeman 4 8-6 Marcus Swiontek (5)
2(2) 72715-4 Edgewick Road (USA) Joe Toye 5 8-11 Non-runner

00:20 Allowance Full card

  • $15,500 added, 3yo+
  • 7f 110y
00:20 Turf Paradise Racecards Tuesday 2nd April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) 71-2214 Rock Hard Bunny (USA) Distance WinnerCourse and Distance Winner Juan Gutierrez 4 8-11 Juan Rivera
2(2) 57-8441 Caro's Song (USA) Dale Greenwood 4 8-11 Geovanni Franco
3(3) 54-3336 On Time Again (USA) Course and Distance Winner Drew Fulmer 4 8-9 Nate Smith
4(4) 74867-7 Jumpin Jordyn (USA) Distance Winner Dickie Martinez 5 8-9 Dennis Collins
5(5) 12-4522 Serious Stuff (USA) Distance Winner Dan McFarlane 4 8-9 Kelly Bridges
6(6) 74-6131 A Tony For Ambe (USA) Sandi Gann 5 8-11 Jake Barton
7(7) 3/786-21 Glee Course and Distance Winner Mike Chambers 4 8-11 David Lopez
8(8) 1243-65 Gotta Skedaddle (USA) Molly Pearson 5 8-9 Adolfo Morales

00:48 Claiming Full card

  • $6,000 added, 3yo+
  • 5f 110y
00:48 Turf Paradise Racecards Tuesday 2nd April 2013
No Form Horse Trainer Age Weight Jockey
1(1) 71-6313 Shine'n Time (USA) Course WinnerCourse and Distance Winner Edward Sepich 6 8-9 Vicky Baze
2(2) 11-7711 Freshside (USA) Distance WinnerCourse and Distance Winner Bill Earle 5 8-11 Vince Guerra
3(3) 456-311 Liza Storm (USA) Course WinnerDistance WinnerCourse and Distance Winner Chris Thornton 5 8-11 Dennis Collins
4(4) 183-133 Bolden (USA) Distance WinnerCourse and Distance Winner J Kruljac 6 8-7 Michael Iammarino
6(6) 42-4151 Tulelake (USA) Course WinnerDistance WinnerCourse and Distance Winner David Bennett 6 8-9 Anne Rosen Von
8(8) 4-26113 Aintnomisbehavin (USA) Course WinnerDistance WinnerCourse and Distance Winner Bill Brashears 6 8-11 Wilson Dieguez
9(9) 43-7116 Controlableimpulse (USA) Course and Distance Winner Dale Ray 5 8-11 David Lopez
10(10) 61-4142 Skye Memo (USA) Distance WinnerCourse and Distance Winner Steve Koler 4 8-9 Juan Rivera
5(5) 52-1786 Lucky High (USA) Brent Elston 6 8-7 Non-runner
7(7) 446-612 Sliven (USA) Bobbie Grissom 6 8-7 Non-runner