Select a Team

Saturday 30th March 2013

Barclays Premier League

  •  
    12:45
    Barclays Prem
    Sunderland
    0 - 1
    Man Utd
    • T Bramble (og 27)
  •  
    15:00
    Barclays Prem
    Arsenal
    • Gervinho (11)
    • S Cazorla (48)
    • O Giroud (67)
    • M Arteta (pen 77)
    4 - 1
    Reading
    • H Robson-Kanu (68)
  •  
    15:00
    Barclays Prem
    Man City
    • C Tevez (41)
    • D Silva (45+2)
    • V Kompany (56)
    • J Perch (og 69)
    4 - 0
    Newcastle
  •  
    15:00
    Barclays Prem
    Southampton
    • J Rodriguez (23)
    • R Lambert (35)
    2 - 1
    Chelsea
    • J Terry (33)
  •  
    15:00
    Barclays Prem
    Swansea
    • Michu (71)
    1 - 2
    Tottenham
    • J Vertonghen (7)
    • G Bale (21)
  •  
    15:00
    Barclays Prem
    West Ham
    • A Carroll (16, 80)
    • G O'Neil (28)
    3 - 1
    West Brom
    • G Dorrans (pen 88)
  •  
    15:00
    Barclays Prem
    Wigan
    • A Kone (81)
    1 - 0
    Norwich
  •  
    17:30
    Barclays Prem
    Everton
    • K Mirallas (28)
    1 - 0
    Stoke City

Sky Bet Championship

  •  
    15:00
    Sky Bet Ch'ship
    Charlton
    • J Jackson (25)
    • D Dervite (60)
    • Y Kermorgant (pen 63)
    3 - 2
    Bolton
    • M Sordell (4)
    • Medo (20)
  •  
    15:00
    Sky Bet Ch'ship
    Ipswich
    • D McGoldrick (45+2, 49)
    • J Emmanuel-Thomas (68)
    3 - 0
    Leeds
  •  
    15:00
    Sky Bet Ch'ship
    N Forest
    • L McGugan (82)
    • H Lansbury (90+1)
    2 - 2
    Brighton
    • L Ulloa (57)
    • W Buckley (85)
  •  
    15:00
    Sky Bet Ch'ship
    Peterboro
    • G McCann (pen 72, pen 79)
    2 - 1
    Cardiff
    • A Gunnarsson (23)
  •  
    15:00
    Sky Bet Ch'ship
    Sheff Wed
    • G Madine (65)
    • R Johnson (77)
    2 - 1
    Barnsley
    • J Mellis (90+2)
  •  
    15:00
    Sky Bet Ch'ship
    Wolves
    • S McManus (og 17)
    • B Sigurdarson (48)
    • K Doyle (70)
    3 - 2
    Middlesbro'
    • G Leadbitter (25, 52)
  •  
    17:20
    Sky Bet Ch'ship
    Huddersfld
    0 - 1
    Hull City
    • G Boyd (45)

Sky Bet League 2

  •  
    13:00
    Sky Bet League 2
    Plymouth
    • J Banton (45+2)
    1 - 0
    Exeter
  •  
    15:00
    Sky Bet League 2
    Bristol R
    0 - 0
    York City
  •  
    15:00
    Sky Bet League 2
    Burton Alb
    0 - 1
    Chesterfld
    • D Talbot (52)
  •  
    15:00
    Sky Bet League 2
    Fleetwood
    • J Matt (33, 69)
    2 - 2
    Gillingham
    • D Kedwell (3)
    • C Allen (43)

Scottish Premiership

  •  
    15:00
    Scots Prem
    Aberdeen
    • N McGinn (10, 55)
    2 - 0
    Hearts
  •  
    15:00
    Scots Prem
    Dundee
    0 - 3
    Motherwell
    • M Higdon (9)
    • N Law (63, 79)
  •  
    15:00
    Scots Prem
    Hibernian
    • L Griffiths (59)
    1 - 2
    Inverness
    • R Draper (48)
    • A Shinnie (65)
  •  
    15:00
    Scots Prem
    Ross Co
    0 - 1
    Kilmarnock
    • J Fowler (2)

Spanish Primera BBVA

  •  
    15:00
    Spanish Primera BBVA
    R Vallecano
    • Piti (pen 31)
    1 - 3
    Malaga
    • Weligton (21)
    • J Baptista (55)
    • P Morales (86)
  •  
    17:00
    Spanish Primera BBVA
    Celta Vigo
    • N Insa (38)
    • B Oubina (88)
    2 - 2
    Barcelona
    • C Tello (43)
    • L Messi (73)
  •  
    19:00
    Spanish Primera BBVA
    Zaragoza
    • Rodri (6)
    1 - 1
    R Madrid
    • C Ronaldo (38)
  •  
    21:00
    Spanish Primera BBVA
    Levante
    • R Garcia (40)
    1 - 0
    Sevilla

Scottish Championship

  •  
    15:00
    Scots Champ
    Airdrie
    0 - 1
    Falkirk
    • L Taylor (58)
  •  
    15:00
    Scots Champ
    Cowdenb'th
    • C Moore (31)
    1 - 2
    Partick
    • K Doolan (12, 62)
  •  
    15:00
    Scots Champ
    Hamilton
    • A Ryan (63)
    • S May (87)
    2 - 3
    Dumbarton
    • S McDougall (24)
    • S Agnew (48)
    • P McGinn (84)
  •  
    15:00
    Scots Champ
    Livingston
    • A Andreu (54)
    • M McNulty (68)
    2 - 2
    Dunf'mline
    • R Thomson (22)
    • S Husband (pen 90)
  •  
    15:00
    Scots Champ
    Raith
    • B Graham (12)
    • M Tidser (og 38)
    2 - 1
    Morton
    • K Wilkie (72)

Scottish League One

  •  
    15:00
    Scots One
    Ayr United
    • L Buchanan (79)
    • D Winters (87)
    2 - 1
    East Fife
    • S Durie (15)
  •  
    15:00
    Scots One
    Forfar
    • D Denholm (30)
    • C Templeman (55)
    2 - 4
    Arbroath
    • S Doris (7)
    • C Hamilton (56)
    • M Travis (73)
    • P Sheerin (89)
  •  
    15:00
    Scots One
    Q of South
    • M Durnan (16)
    • D Lyle (73)
    2 - 1
    Brechin
    • A Trouten (pen 75)
  •  
    15:00
    Scots One
    Stenh'muir
    0 - 1
    Albion
    • C Dallas (1)
  •  
    15:00
    Scots One
    Stranraer
    • R Love (87)
    1 - 2
    Alloa
    • G Holmes (55)
    • R McCord (68)

Scottish League Two

  •  
    12:00
    Scots Two
    Montrose
    0 - 0
    Rangers
  •  
    15:00
    Scots Two
    Clyde
    • P Scullion (18)
    • J Sweeney (90+2)
    2 - 0
    E Stirling
  •  
    15:00
    Scots Two
    Peterhead
    • R McAllister (70, 90)
    2 - 0
    Annan
  •  
    15:00
    Scots Two
    Queen's Pk
    0 - 1
    Elgin City
    • S Leslie (pen 57)
  •  
    15:00
    Scots Two
    Stirling
    • M Ferry (87)
    1 - 0
    Berwick

Skrill Premier

  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Telford
    0 - 3
    Nuneaton
    • A Phillips (34)
    • A Brown (49, 73)

    AFC Telford are relegated

  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Alfreton T
    0 - 2
    Lincoln
    • C Hobson (41)
    • V Oliver (81)
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Cambridge Utd
    • T Shaw (20)
    • N Blissett (61)
    2 - 2
    Luton Town
    • J Shaw (53)
    • S Taiwo (pen 65)
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Ebbsfleet
    0 - 2
    Forest Grn
    • J Norwood (38)
    • R Connolly (82)
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Gat'head
    • J Gillies (90)
    • M Cummins (90+5)
    2 - 2
    Southport
    • C Almond (58)
    • S Whalley (64)
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Grimsby
    0 - 0
    Barrow
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Hyde Utd
    • S Hogan (31)
    • S McCartan (90+1)
    2 - 0
    Wrexham
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Kid'minster
    • A Malbon (60)
    • D Wells (og 63)
    2 - 1
    Braintree T
    • K Davis (44)
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Macc'field
    • M Barnes-Homer (63)
    1 - 1
    Stockport
    • J Macken (75)
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Newport
    0 - 0
    Dartford
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Tamworth
    0 - 1
    Mansfield
    • L Jones (61)
  •  
    15:00
    Skrill Premier
    Woking
    • K Betsy (52)
    1 - 1
    Hereford
    • J McNerney (og 44)

German Bundesliga

  •  
    14:30
    German Bundesliga
    FC Augsburg
    0 - 2
    Hannover
    • K Rausch (62, 90+2)
  •  
    14:30
    German Bundesliga
    F Dusseldorf
    • D Schwaab (og 42)
    1 - 4
    Leverkusen
    • S Kiessling (23, 89)
    • A Schurrle (63, 85)
  •  
    14:30
    German Bundesliga
    Mainz
    • A Szalai (2)
    1 - 1
    W Bremen
    • A Hunt (70)
  •  
    14:30
    German Bundesliga
    Freiburg
    • M Kruse (70, 90+3)
    2 - 0
    M'gladbach
  •  
    14:30
    German Bundesliga
    Schalke
    • M Hoger (72)
    • Raffael (80)
    • T Pukki (84)
    3 - 0
    Hoffenheim
  •  
    14:30
    German Bundesliga
    Stuttgart
    • A Maxim (64)
    1 - 2
    B Dortmund
    • L Piszczek (30)
    • R Lewandowski (83)
  •  
    17:30
    German Bundesliga
    Bay Munich
    • X Shaqiri (6)
    • B Schweinsteiger (20)
    • C Pizarro (31, 45, 54, 69)
    • A Robben (34, 55)
    • F Ribery (77)
    9 - 2
    Hamburg
    • J Bruma (76)
    • H Westermann (87)

French Ligue 1

  •  
    16:00
    French Ligue 1
    Troyes
    • J Faussurier (26)
    • B Nivet (39)
    2 - 2
    St Etienne
    • P Aubameyang (9)
    • Brandao (32)
  •  
    19:00
    French Ligue 1
    AC Ajaccio
    • J Zebina (og 19)
    • A Mutu (42)
    2 - 3
    Toulouse
    • E Capoue (26, 80)
    • F Tabanou (33)
  •  
    19:00
    French Ligue 1
    Bordeaux
    • L Obraniak (88)
    1 - 1
    Lorient
    • J Aliadiere (43)
  •  
    19:00
    French Ligue 1
    Evian
    • Y Sagbo (69)
    • C N'Sikulu (90+3)
    2 - 2
    Reims
    • F Ayite (13)
    • G Courtet (68)
  •  
    19:00
    French Ligue 1
    Rennes
    0 - 2
    Nancy
    • T Ayasse (79)
    • D Bakar (90)
  •  
    19:00
    French Ligue 1
    Valenc'nes
    • R Gomis (10)
    • G Danic (pen 31)
    • G Pujol (90+6)
    3 - 4
    Bastia
    • T Maoulida (21, 50)
    • F Thauvin (pen 85, 90)

Italy Serie A

  •  
    14:00
    Serie A
    Atalanta
    0 - 0
    Sampdoria
  •  
    14:00
    Serie A
    Cagliari
    • M Pinilla (12, pen 40)
    2 - 1
    Fiorentina
    • J Cuadrado (74)
  •  
    14:00
    Serie A
    Genoa
    • M Borriello (7)
    • B Jankovic (72)
    2 - 2
    Siena
    • I Emeghara (44)
    • A Rosina (pen 53)
  •  
    14:00
    Serie A
    Inter
    • R Palacio (55)
    1 - 2
    Juventus
    • F Quagliarella (4)
    • A Matri (61)
  •  
    14:00
    Serie A
    Lazio
    • N Legrottaglie (og 80)
    • A Candreva (pen 82)
    2 - 1
    Catania
    • M Izco (51)
  •  
    14:00
    Serie A
    Palermo
    • J Ilicic (22)
    • F Miccoli (36)
    2 - 0
    Roma
  •  
    14:00
    Serie A
    Parma
    • Y Benalouane (19)
    • G Paletta (53)
    • Amauri (66)
    3 - 0
    Pescara
  •  
    14:00
    Serie A
    Udinese
    0 - 0
    Bologna
  •  
    17:30
    Serie A
    Chievo
    0 - 1
    AC Milan
    • R Montolivo (26)
  •  
    20:00
    Serie A
    Torino
    • Barreto (31)
    • Jonathas (pen 75)
    • R Meggiorini (80)
    3 - 5
    Napoli
    • B Dzemaili (11, 48, 81)
    • E Cavani (85, 90)

Irish Championship

  • 15:00
    Irish Championship
    Ards
    2 - 0
    Coagh Utd
  • 15:00
    Irish Championship
    Carrick
    2 - 0
    Limavady
  • 15:00
    Irish Championship
    Dergview
    4 - 1
    H + W Welders
  • 15:00
    Irish Championship
    Dundela
    1 - 1
    Larne
  • 15:00
    Irish Championship
    Institute
    0 - 1
    Bangor
  • 15:00
    Irish Championship
    Loughgall
    1 - 4
    Warrenpoint Town

Corbett Sports Welsh Premier League

  •  
    14:30
    Welsh Premier
    Bangor City
    • C Jones (44)
    • R Edwards (72)
    • L Davies (90)
    3 - 3
    Port Talbot
    • C Bond (21)
    • D Brooks (pen 57, 78)
  •  
    14:30
    Welsh Premier
    Llanelli
    0 - 1
    Newtown
    • C Whitfield (90)
  •  
    14:30
    Welsh Premier
    TNS
    • S Ruscoe (37)
    • M Wilde (65, 75)
    3 - 0
    Carmarthen Town

Airtricity Premiership

  •  
    19:45
    Airtricity Premiership
    Limerick
    0 - 1
    St Patricks
    • K Brennan (pen 20)

Danske Bank Irish Premiership

  • 15:00
    Danske Bank Prem
    Ballinamallard
    0 - 0
    Linfield
  • 15:00
    Danske Bank Prem
    Cliftonville
    • L Boyce (3, 73)
    • R Scannell (23)
    • S Garrett (50)
    • Caldwell (60)
    5 - 0
    Ballymena
  • 15:00
    Danske Bank Prem
    Dungannon
    0 - 0
    Donegal Celtic
  • 15:00
    Danske Bank Prem
    Glenavon
    • B Shannon (12)
    1 - 1
    Coleraine
    • G Tommins (53)
  • 15:00
    Danske Bank Prem
    Glentoran
    • A Waterworth (28)
    • R Clarke (44)
    • J O'Hanlon (64)
    • S Carson (90)
    4 - 5
    Crusaders
    • C Morrow (9)
    • T Adamson (13, 16)
    • P Heatley (73)
  • 15:00
    Danske Bank Prem
    Lisburn Distill
    • S Davidson (30)
    1 - 1
    Portadown
    • G Twigg (63)

Airtricity League Division One

  • 19:45
    Airtricity Div 1
    Cobh Ramblers
    • C Meade (4)
    • D O'Neill (8, 48)
    3 - 4
    Longford Town
    • W McDonagh (21)
    • D O'Sullivan (65)
    • M Salmon (82, 90)

Polish T-Mobile Ekstraklasa

  •  
    12:30
    Polish T-Mobile Ekstraklasa
    Piast Gliwice
    1 - 1
    Jagiellonia Bialystock
  •  
    14:45
    Polish T-Mobile Ekstraklasa
    GKS Belchatow
    1 - 0
    Sl Wroclaw
  •  
    17:00
    Polish T-Mobile Ekstraklasa
    Polonia Warszaw
    1 - 2
    Leg Warsaw

Dutch Eredivisie

  •  
    17:45
    Dutch Eredivisie
    Twente
    • W Brama (84)
    1 - 1
    NAC
    • K van der Weg (51)
  •  
    18:45
    Dutch Eredivisie
    Utrecht
    • E Duplan (6)
    • L de Kogel (17)
    2 - 1
    VVV
    • B Linssen (38)
  •  
    18:45
    Dutch Eredivisie
    Willem II
    • R Haemhouts (28)
    1 - 2
    Groningen
    • L Bacuna (pen 67)
    • D Texeira (73)
  •  
    19:45
    Dutch Eredivisie
    Heerenveen
    • A Finnbogason (86)
    • Y El Ghanassy (90)
    2 - 0
    Feyenoord

Portuguese Liga

  •  
    16:00
    Portuguese Liga
    Beira Mar
    0 - 1
    SC Olhanense
    • L Quintino de Souza (81)
  •  
    16:00
    Portuguese Liga
    Moreirense
    • N Ghilas (8)
    1 - 1
    Estoril
    • T Taylor (90+7)
  •  
    16:00
    Portuguese Liga
    V. Setubal
    • S Jose Pedro (80, 84)
    2 - 4
    Maritimo
    • F Artur (7)
    • R Heldon (26)
    • H Suk (37)
    • L Sami (58)
  •  
    18:15
    Portuguese Liga
    Academica
    0 - 3
    FC Porto
    • E Mangala (16)
    • Danilo (53)
    • A Castro (90)
  •  
    20:30
    Portuguese Liga
    Benfica
    • L Melgarejo (12)
    • N Matic (16)
    • R Lima (43, 50, 77)
    • E Perez (83)
    6 - 1
    Rio Ave
    • A Hassan (52)

Belgian Jupiler League

  •  
    19:00
    Belgian Jupiler League - UEFA Cup Play-Offs
    Z-Waregem
    • M Leye (pen 81)
    1 - 1
    Lokeren

Skrill South

  •  
    15:00
    Skrill South
    Billericay
    • A Osborn (53)
    • J May (59, 83)
    • C Wild (80)
    4 - 1
    Hayes + Yeading
    • C Butcher (75)
  •  
    15:00
    Skrill South
    Bromley
    0 - 2
    Eastbourne
    • B Adelsbury (54)
    • S Johnson (78)
  •  
    15:00
    Skrill South
    Dorchester
    0 - 4
    Staines Town
    • T Marsh (36)
    • D Wheeler (45)
    • L Beadle (48)
    • D Brown (90)
  •  
    15:00
    Skrill South
    Dover
    • B May (68)
    1 - 1
    Sutton Utd
    • C Benjamin (90)
  •  
    15:00
    Skrill South
    Maidenhead Utd
    0 - 1
    Bath City
    • E Chamberlain (55)
  •  
    15:00
    Skrill South
    Salisbury
    • J White (24)
    • D Fitchett (90)
    2 - 0
    Tonbridge Angls
  •  
    15:00
    Skrill South
    Weston-S-Mare
    • D Grubb (79)
    1 - 1
    Farnborough
    • R Peniket (63)

Evo-Stik League

  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    AFC Fylde
    vs
    Matlock Town
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    Ashton Utd
    0 - 0
    Frickley
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    Grantham
    • A Hawes (45)
    • G Smith (75)
    2 - 1
    Rushall Olympic
    • A Hawes (og 90)
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    Hednesford
    • K Taylor (8)
    • N Harvey (55, 77)
    3 - 2
    Buxton
    • M Towey (58)
    • M Reed (90)
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    Ilkeston
    • A Hooton (pen 30)
    • J Reid (48)
    • G Ricketts (90)
    3 - 1
    Blyth Spartans
    • J Kendrick (56)
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    Kendal Town
    • D Mithcley (pen 24)
    1 - 5
    FC Utd of Man
    • M Norton (3)
    • J Wright (17, 19)
    • D Stott (pen 55)
    • T Greaves (66)
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    Marine
    • W Jones (51)
    • L Trundle (70)
    2 - 1
    Nantwich Town
    • J Guest (64)
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    North Ferriby Utd
    • G Bradshaw (9, 14)
    • L King (34, 43)
    • R Kendall (45, 78)
    6 - 1
    Eastwood Town
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    Whitby Town
    • C Farrell (pen 53)
    1 - 1
    Chorley
    • K O'Brien (40)
  •  
    15:00
    Evo-Stik League
    Witton Albion
    • J Hancock (pen 17)
    • S Tuck (64)
    • D Andrews (67)
    3 - 1
    Stafford
    • M Carr (10)

The Calor League Premier Divison

  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Banbury
    • Skendi (5, 21, 73)
    3 - 1
    St Neots Town
    • E Adgei (79)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Bedford Town
    • N Beasant (13)
    • E Libertucci (35)
    • J Ivy (49)
    • N Peacock (90)
    4 - 1
    AFC Totton
    • M Gosney (pen 20)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Bedworth
    0 - 3
    Bashley
    • M Gamble (45)
    • R Gradwell (63)
    • J Stokoe (81)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Cambridge C
    • A Marriott (49)
    1 - 4
    Leamington
    • Dodd (pen 45)
    • M Dodd (pen 76, pen 81)
    • S Moore (90)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Chesham
    • J Potton (31)
    1 - 0
    Bideford
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Frome Town
    • R Baggridge (52)
    • H Eze (og 66)
    • M Bryant (90)
    3 - 1
    Kettering
    • W Muzvimbiri (51)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Gosport Borough
    0 - 1
    Arlesey
    • C Dillon (82)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Hemel Hempstead
    • D Talbot (29)
    1 - 1
    Barwell
    • K Charley (53)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Hitchin Town
    • D Gilbert (23)
    • L Toomey (41)
    2 - 1
    Chippenham Town
    • A Griffin (9)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Stourbridge
    • B Billingham (4)
    • L Benbow (48)
    2 - 1
    St Albans
    • G Ngoyi (pen 88)
  •  
    15:00
    The Calor League Prem
    Weymouth
    0 - 2
    Redditch United
    • W Richards (57)
    • R Thomson-Brown (78)

Ryman Football League Premier Division

  •  
    15:00
    Ryman Premier Division
    Bury Town
    • J Sands (55)
    • S Nunn (90)
    2 - 1
    Enfield Town
    • L Hope (30)
  •  
    15:00
    Ryman Premier Division
    Hampton + Richm
    0 - 1
    Kingstonian
    • M Somner (12)
  •  
    15:00
    Ryman Premier Division
    Harrow Borough
    • R Wolleaston (5)
    1 - 1
    Hendon
    • S Flegg (90)
  •  
    15:00
    Ryman Premier Division
    Leiston
    0 - 0
    Lowestoft Town
  •  
    15:00
    Ryman Premier Division
    Lewes
    • Beckford (pen 78)
    1 - 2
    Hastings Utd
    • S Ray (12)
    • N'Diaye (14)
  •  
    15:00
    Ryman Premier Division
    Met Police
    • C Collins (62)
    1 - 0
    Carshalton Athl
  •  
    15:00
    Ryman Premier Division
    Wingate & Finchley
    • H Mackie (36)
    1 - 1
    Wealdstone
    • R Jolly (10)

Skrill North

  •  
    13:00
    Skrill North
    Colwyn Bay
    • S Payne (pen 80)
    1 - 5
    Chester
    • T Gray (30, 62, 64)
    • M McGinn (55)
    • A Sarcevic (90)
  •  
    15:00
    Skrill North
    Bishops Sford
    • B Woodall (13)
    1 - 3
    Brackley
    • T Winters (15, 63)
    • O Story (90)
  •  
    15:00
    Skrill North
    Corby
    • G King (pen 4)
    1 - 0
    Worcester City
  •  
    15:00
    Skrill North
    Droylsden
    • A Langford (53)
    1 - 1
    Stalybridge
    • C Hall (38)
  •  
    15:00
    Skrill North
    Gainsborough
    • M Bower (og 17)
    1 - 2
    Guiseley
    • K Holsgrave (72)
    • S Carole (76)
  •  
    15:00
    Skrill North
    Gloucester
    • L Hogg (88)
    1 - 1
    Histon
    • L Taaffe (61)
  •  
    15:00
    Skrill North
    Hinckley
    • T Brown (57)
    • R Conway (88)
    2 - 4
    Boston United
    • S Weir-Daley (2, 73)
    • I Ross (60)
    • M Newsham (66)
  •  
    15:00
    Skrill North
    Oxford City
    • D Pond (53)
    1 - 2
    Solihull Moors
    • J English (11)
    • G Birch (21)
  •  
    15:00
    Skrill North
    Workington
    0 - 1
    Halifax
    • G Seddon (4)

American MLS League