Select a Team

Tuesday 26th March 2013

Sky Bet League 1

  •  
    19:45
    Sky Bet League 1
    Crawley
    • J Proctor (77, 78)
    2 - 0
    Crewe

FIFA World Cup European Qualifying

  •  
    16:00
    World Cup Euro Qual - Group B
    Armenia
    0 - 3
    Czech Rep
    • M Vydra (47, 81)
    • D Kolar (90+5)
  •  
    17:00
    World Cup Euro Qual - Group F
    Azerbaijan
    0 - 2
    Portugal
    • B Alves (63)
    • H Almeida (79)
  •  
    17:00
    World Cup Euro Qual - Group D
    Estonia
    • H Anier (45+1)
    • J Lindpere (61)
    2 - 0
    Andorra
  •  
    18:30
    World Cup Euro Qual - Group D
    Turkey
    • B Yilmaz (63)
    1 - 1
    Hungary
    • D Bode (71)
  •  
    19:00
    World Cup Euro Qual - Group H
    Ukraine
    • A Yarmolenko (61)
    • Y Khacheridi (70)
    2 - 1
    Moldova
    • A Suvorov (80)
  •  
    19:15
    World Cup Euro Qual - Group B
    Denmark
    • D Agger (pen 63)
    1 - 1
    Bulgaria
    • S Manolev (52)
  •  
    19:30
    World Cup Euro Qual - Group D
    Holland
    • R van der Vaart (11)
    • R van Persie (55, pen 65)
    • J Lens (90)
    4 - 0
    Romania
  •  
    19:30
    World Cup Euro Qual - Group A
    Serbia
    • F Djuricic (59, 65)
    2 - 0
    Scotland
  •  
    19:45
    World Cup Euro Qual - Group A
    Belgium
    • E Hazard (62)
    1 - 0
    Macedonia
  •  
    19:45
    World Cup Euro Qual - Group C
    Germany
    • M Reus (23, 90)
    • M Gotze (28)
    • I Gundogan (31)
    4 - 1
    Kazakhstan
    • H Schmidtgal (47)
  •  
    19:45
    World Cup Euro Qual - Group B
    Malta
    0 - 2
    Italy
    • M Balotelli (pen 8, 45)
  •  
    19:45
    World Cup Euro Qual - Group F
    N Ireland
    0 - 2
    Israel
    • L Refaelov (77)
    • E Ben Basat (84)
  •  
    19:45
    World Cup Euro Qual - Group H
    Poland
    • R Lewandowski (pen 21, pen 50)
    • L Piszczek (28)
    • L Teodorczyk (61)
    • J Kosecki (90+2)
    5 - 0
    San Marino
  •  
    19:45
    World Cup Euro Qual - Group C
    Rep Ireland
    • J Walters (pen 25, 45+1)
    2 - 2
    Austria
    • M Harnik (11)
    • D Alaba (90+2)
  •  
    19:45
    World Cup Euro Qual - Group A
    Wales
    • G Bale (pen 21)
    1 - 2
    Croatia
    • D Lovren (77)
    • Eduardo (87)
  •  
    20:00
    World Cup Euro Qual - Group I
    France
    0 - 1
    Spain
    • Pedro (58)
  •  
    20:00
    World Cup Euro Qual - Group H
    Montenegro
    • D Damjanovic (77)
    1 - 1
    England
    • W Rooney (6)

International Match

  •  
    18:30
    International Match
    Luxembourg
    0 - 3
    Finland
    • A Ring (45)
    • M Forssell (59)
    • J Toivio (90)
  •  
    19:00
    International Match
    Albania
    • A Meha (33)
    • E Cani (38)
    • M Basha (44)
    • M Palionis (og 60)
    4 - 1
    Lithuania
    • E Razulis (75)
  •  
    19:15
    International Match
    Slovakia
    0 - 0
    Sweden

Vanarama Conference

  •  
    19:45
    Vanarama Conference
    Braintree T
    0 - 3
    Lincoln
    • T Diagne (26, 74)
    • A Boyce (79)
  •  
    19:45
    Vanarama Conference
    Gat'head
    • J Gillies (79)
    1 - 1
    Grimsby
    • A Thanoj (47)
  •  
    19:45
    Vanarama Conference
    Hereford
    • J O'Keefe (38)
    1 - 0
    Dartford
  •  
    19:45
    Vanarama Conference
    Hyde Utd
    • M Blinkhorn (3)
    • J Brizell (81)
    2 - 1
    Cambridge Utd
    • L Hughes (15)
  •  
    19:45
    Vanarama Conference
    Kid'minster
    • J Gowling (13)
    • A Malbon (55)
    2 - 2
    Woking
    • B Bubb (pen 22)
    • B Knott (56)
  •  
    19:45
    Vanarama Conference
    Mansfield
    • L Briscoe (67)
    1 - 0
    Nuneaton
  •  
    19:45
    Vanarama Conference
    Southport
    0 - 2
    Newport
    • A O'Connor (10)
    • C Jolley (34)

European Under-21 Championship Qualifying

  •  
    13:00
    U-21 Championship - Group 10
    Belarus U21
    • D Kovaleski (pen 74)
    1 - 2
    Iceland U21
    • J Dadi Bodvarsson (5)
    • E Atlason (52)
  •  
    15:00
    U-21 Championship - Group 2
    Andorra U21
    0 - 3
    Russia U21
    • M Mitrishev (11)
    • A Korotaev (19)
    • V Obukhov (pen 90)

Evo-Stik League

Conference North

  •  
    19:45
    Conference North
    Gainsborough
    0 - 1
    Brackley
    • S Diggin (pen 5)
  •  
    19:45
    Conference North
    Vauxhall Ms
    • M Burns (pen 53)
    1 - 1
    Corby
    • G King (70)
  •  
    19:45
    Conference North
    Workington
    • G Arnison (45, 58)
    2 - 3
    Bishops Sford
    • R Prestedge (4)
    • B Woodall (pen 57, 90)

Ryman Football League Premier Division

  •  
    19:45
    Ryman Premier Division
    Bognor Regis To
    • O Pearce (41)
    1 - 1
    Leiston
    • M Brothers (24)
  •  
    19:45
    Ryman Premier Division
    Carshalton Athl
    • Peacock (og 37)
    • P Gomez (52)
    • N Pinney (81)
    3 - 1
    Harrow Borough
    • S Lucien (70)
  •  
    19:45
    Ryman Premier Division
    Concord Rangers
    • J Hallett (85)
    • T Stokes (90)
    2 - 2
    East Thurrock U
    • D Bryant (45)
    • R Kye (61)
  •  
    19:45
    Ryman Premier Division
    Hastings Utd
    • J Dixon (61)
    1 - 2
    Met Police
    • H Newton (64)
    • C Collins (85)
  •  
    19:45
    Ryman Premier Division
    Hendon
    • I Rankin (60)
    1 - 0
    Thurrock
  •  
    19:45
    Ryman Premier Division
    Whitehawk
    0 - 0
    Hampton + Richm
  •  
    20:00
    Ryman Premier Division
    Margate
    • K Ibe (4)
    • T Whitnell (55)
    2 - 4
    Wealdstone
    • T Pett (29, 38)
    • M Bodkin (og 66)
    • S McLeish (67)

The Calor League Premier Divison

  •  
    19:45
    The Calor League Prem
    Arlesey
    • L Hibbert (18)
    • C Dillon (41)
    • A Goss (55)
    3 - 0
    Redditch United
  •  
    19:45
    The Calor League Prem
    Hemel Hempstead
    • D Pearce (25)
    • D May (28)
    • C Mpi (39, 48)
    4 - 2
    Bashley
    • C Knight (49)
    • M Gamble (pen 90)

Conference South

  •  
    19:45
    Conference South
    Dorchester
    • T Nicholls (23)
    • S Walker (45)
    2 - 0
    Farnborough
  •  
    19:45
    Conference South
    Dover
    • B May (90)
    1 - 0
    Hornchurch
  •  
    19:45
    Conference South
    Havant and W
    • C Arthur (9)
    • S Ramsey (42)
    2 - 1
    Maidenhead Utd
    • R Pacquette (71)
  •  
    19:45
    Conference South
    Staines Town
    • T Marsh (43)
    • L Beadle (63)
    • D Wheeler (82)
    3 - 1
    Bromley
    • E Buchanan (2)
  •  
    19:45
    Conference South
    Sutton Utd
    • D Sinclair (81)
    1 - 3
    Weston-S-Mare
    • K McLaggon (6, 22, 90)
  •  
    19:45
    Conference South
    Tonbridge Angls
    • M Lovell (45)
    • F Collin (62)
    • L Browning (65)
    3 - 1
    Eastleigh
    • C Zebroski (81)